• Свеж
Рисон-титаниум преклопување ултра светлина и врвен квалитет 2 парчиња кампување сребрена рачка за преклопување на склопување за риболов за пешачење во кампување и
zoom_in

Рисон-титаниум преклопување ултра светлина и врвен квалитет 2 парчиња кампување сребрена рачка за преклопување на склопување

DEN 239.84

Стока
check Достапно.

Ултра лесен : Направено од ултра лесен титаниум, лесна контрола и зафат. Лажица и вилушка со целосна големина со засилен раб од страната на вилушката направете го овој разноврсен титаниумски прибор што мора да има за комплети за хаос и комплети за ручек. Едноставно вклопување во кутијата за ручек и лесно се чисти. Детали за производот : 2 парчиња сребрена GR1 титаниум вилушка и лажица, 5,9 '' (15 см) ширина : 1,5 '' (3,8 см) ласкав : 3,5 '' (8,9 см) Вкупна тежина : Само 1,26 мл (35,8 g), мијалник за миење садови Безбедно. Направено од висококвалитетен титаниумски метал. Преносна : Лажицата е мала и погодна за патување, заштедува простор за патување на отворено, патување, па дури и дневен ручек. Совршен прибор за титаниум за супи, тестенини, салати, кинески преземање и многу повеќе. Користете ги на следното кампување, ручек, оброк во движење, вечера и авантура на отворено. Лесен и издржлив : Направено од титаниум од одделение 1, без облога. Лесната конструкција на титаниум е отпорна на корозија и трае со години. Висока отпорност на екстремно ниска или висока температура. Не дава вкус и мирис на храна или пијалок. Безбедност- Титаниумска лажица направена од титаниум од одделение 1, таа е нетоксична за нашето тело и никогаш со нанесени облоги. Без 'рѓа, нема метален мирис или вкус. Тој е еднократно и еколошки, го намалува отпадот и спаси ја земјата. Ултра лесен : Направено од ултра лесен титаниум, лесна контрола и зафат. Лажица и вилушка со целосна големина со засилен раб од страната на вилушката направете го овој разноврсен титаниумски прибор што мора да има за комплети за хаос и комплети за ручек. Едноставно вклопување во кутијата за ручек и лесно се чисти. Детали за производот : 2 парчиња сребрена GR1 титаниум вилушка и лажица, 5,9 '' (15 см) ширина : 1,5 '' (3,8 см) ласкав : 3,5 '' (8,9 см) Вкупна тежина : Само 1,26 мл (35,8 g), мијалник за миење садови Безбедно. Направено од висококвалитетен титаниумски метал. Преносна : Лажицата е мала и погодна за патување, заштедува простор за патување на отворено, патување, па дури и дневен ручек. Совршен прибор за титаниум за супи, тестенини, салати, кинески преземање и многу повеќе. Користете ги на следното кампување, ручек, оброк во движење, вечера и авантура на отворено. Лесен и издржлив : Направено од титаниум од одделение 1, без облога. Лесната конструкција на титаниум е отпорна на корозија и трае со години. Висока отпорност на екстремно ниска или висока температура. Не дава вкус и мирис на храна или пијалок. Безбедност- Титаниумска лажица направена од титаниум од одделение 1, таа е нетоксична за нашето тело и никогаш со нанесени облоги. Без 'рѓа, нема метален мирис или вкус. Тој е еднократно и еколошки, го намалува отпадот и спаси ја земјата.

GR1 Titanium folding spork Material:
food grade titanium (grade 1 pure titanium); Color

Избор на клиенти..