• Свеж
ОСАЛАДИ Женски Ленти За Глава Машка Перика Кратка Права Коса Перика Природни Перики Од Парче Тупи Реална Замена На Косата За Мажи Машка Лента За Глава
zoom_in

ОСАЛАДИ Женски Ленти За Глава Машка Перика Кратка Права Коса Перика Природни Перики Од Парче Тупи Реална Замена На Косата За

DEN 201.44

Стока
check Достапно.

Направено од жичани влакна со висока температура, што овозможува периките на косата да бидат временски периоди со природен изглед, меки на допир, лесни за чешлање и минимално пролевање и заплеткување. Црниот тупи изгледа, природен и стилски, многу густ и мек со голем волумен и убава боја. Ултра тенкиот дизајн на кожата и природната линија на коса е поневидлив и дише, обезбедувајќи ви удобно и нежно искуство при носење. Погоден за различни сценарија како што се свадби, забави, состаноци, шопинг и шетање. Ве молиме внимателно исчистете го лепилото за учество од перика по секоја употреба и кондиционирајте ја косата со регенератор. Ако имате какви било прашања во врска со машката перика, слободно контактирајте не. Многу се грижиме за вашето шопинг искуство. Карактеристикаматеријал : жица Со Висока температура.Големина : Околу 14х13х1см.Боја : Црна.Направено од жичани влакна со висока температура, што овозможува периките на косата да бидат временски периоди со природен изглед, меки на допир, лесни за чешлање и минимално пролевање и заплеткување.Црниот тупи изгледа, природен и стилски, многу густ и мек со голем волумен и убава боја.Ултра тенкиот дизајн на кожата и природната линија на коса е поневидлив и дише, обезбедувајќи ви удобно и нежно искуство при носење.Погоден за различни сценарија како што се свадби, забави, состаноци, шопинг и шетање. Ве молиме внимателно исчистете го лепилото за учество од перика по секоја употреба и кондиционирајте ја косата со регенератор.Ако имате какви било прашања во врска со машката перика, слободно контактирајте не. Многу се грижиме за вашето шопинг искуство.Пакет Вклучувајќи 1 x Мажите Перика.

Избор на клиенти..