• Свеж
Прстени од салфетка сет од 12, држач за прстени од салфетка од злато лисја за празнична забава свадба банкет Божиќна вечера за декорација на трпеза
zoom_in

Прстени од салфетка сет од 12, држач за прстени од салфетка од злато лисја за празнична забава свадба банкет Божиќна вечера

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Материјал : легура со висок квалитет. Боја : злато. Дијаметар : околу 1,8-2.5inch. Количина на пакет : Достапно во пакет од 12. Погодно за : Свадба, годишнина, роденден, Денот на благодарноста, Божиќ, празнична забава, итн. Еден сет, вклучувајќи 12 парчиња тркалезни метални прстени со салфетки, едноставни убави, но елегантни, дефинитивно ќе го збогати секој декор со нивните разликувани рачно изработени детали, додека ги импресионираат вашите гости. ♥ Одлично за поставките на табелата - Додадете допир на уникатна елеганција на поставување табела со овие држачи за салфетки. Направено од траен метал со исклучителна изработка, овој сет е совршен начин да се облече маса за да се прослави посебна пригода. Дијаметар : околу 1,8-2,5 инчи. ♥ Исклучителен дизајн - овие токи за сервиси на кругот се дизајнирани да се вклопат околу валаната салфетка. Фаќајќи ја индустриската елеганција и рустикална убавина, нашите прстени од златна салфетка можат да бидат спарени со јасни бели салфетки за елегантен изглед, или со салфетки со акценти, сатенски салфетки, кадифени салфетки за вистински приказ на Глиц и Глам. ♥ Погодно за повеќето прилики - Од официјални вечери за одмор каде што сите се облечени за да импресионираат, до пообилни оброци за недела со пријатели и соседи, можете да создадете зачудувачка поставка за маса без да поминете часови и часови да го правите тоа. Исто така, костум за свадба, банкет, годишнина, роденденски забави, Божиќ, Нова Година, Денот на благодарноста, итн. Еден сет, вклучувајќи 12 парчиња тркалезни метални прстени со салфетки, едноставни убави, но елегантни, дефинитивно ќе го збогати секој декор со нивните разликувани рачно изработени детали, додека ги импресионираат вашите гости. ♥ Одлично за поставките на табелата - Додадете допир на уникатна елеганција на поставување табела со овие држачи за салфетки. Направено од траен метал со исклучителна изработка, овој сет е совршен начин да се облече маса за да се прослави посебна пригода. Дијаметар : околу 1,8-2,5 инчи. ♥ Исклучителен дизајн - овие токи за сервиси на кругот се дизајнирани да се вклопат околу валаната салфетка. Фаќајќи ја индустриската елеганција и рустикална убавина, нашите прстени од златна салфетка можат да бидат спарени со јасни бели салфетки за елегантен изглед, или со салфетки со акценти, сатенски салфетки, кадифени салфетки за вистински приказ на Глиц и Глам. ♥ Погодно за повеќето прилики - Од официјални вечери за одмор каде што сите се облечени за да импресионираат, до пообилни оброци за недела со пријатели и соседи, можете да создадете зачудувачка поставка за маса без да поминете часови и часови да го правите тоа. Исто така, костум за свадба, банкет, годишнина, роденденски забави, Божиќ, Нова Година, Денот на благодарноста, итн.

Избор на клиенти..