• Свеж
Замена на решетката на решетката на решетката од 2 28 инчи од не'рѓосувачки челик, за замена на црна боја со 2-горилни пропани Подобрено нов систем за управување со за?
zoom_in

Замена на решетката на решетката на решетката од 2 28 инчи од не'рѓосувачки челик, за замена на црна боја со 2-горилни пропани

DEN 3039.84

Стока
check Достапно.

Дозволете ви да готвите целосни оброци едновремено и е совршен прибор за готвење на отворено за сè, од палачинки и јајца на изгрејсонце до монголска скара во вечерните часови. Однесете го кампување, затегнување, во паркот или само печење на отворено. Гответе појадок, ручек или вечера на свежо на отворено на овој цврст додаток за печење од не'рѓосувачки челик. Чувајте ја кујната чиста од тави за пржење и ослободена од миризливи мириси. Гответе големи оброци во iffифи и бидете хит на следната забава на задната врата. Одлично за забави во мексикански или јапонски стил или само да се готват неколку сендвичи на скара од сирење во дворот за еден куп гладни деца. Лесно за чистење : Површината за готвење од не'рѓосувачки челик што е едноставна за чистење на правење на чистење по оброк. Голема област за готвење : со 28 ”x 16,5” (470 квадратни инчи) голема површина, скара опфаќа доволно скара храна за голема забава во дворот или паркот за скара. Материјал од не'рѓосувачки челик : усвојува задестен материјал од не'рѓосувачки челик (дебелина од 3 мм), издржлив, отпорност на топлина и не е лесен за деформирање. Лесно за чистење и одржување. Совршена решетка за готвење : Компатибилен со Blackstone 2-Rurner Propane Greled Grill Подобрена странична полица и нов систем за управување со задни маснотии за да помогне во елиминирање на нередот. Најдобра употреба : Совршен за појадок, ручек и вечера- гответе сè, од јајца и палачинки до прашалници и сирење на скара до стек и компири, вклучувајќи храна во стилот на Тепањаки и многу повеќе. Лесно за чистење : Површината за готвење од не'рѓосувачки челик што е едноставна за чистење на правење на чистење по оброк. Голема област за готвење : со 28 ”x 16,5” (470 квадратни инчи) голема површина, скара опфаќа доволно скара храна за голема забава во дворот или паркот за скара. Материјал од не'рѓосувачки челик : усвојува задестен материјал од не'рѓосувачки челик (дебелина од 3 мм), издржлив, отпорност на топлина и не е лесен за деформирање. Лесно за чистење и одржување. Совршена решетка за готвење : Компатибилен со Blackstone 2-Rurner Propane Greled Grill Подобрена странична полица и нов систем за управување со задни маснотии за да помогне во елиминирање на нередот. Најдобра употреба : Совршен за појадок, ручек и вечера- гответе сè, од јајца и палачинки до прашалници и сирење на скара до стек и компири, вклучувајќи храна во стилот на Тепањаки и многу повеќе.

Material:
Stainless Steel

Избор на клиенти..