• Свеж
Хејкитен Подигнат Кревет За Перничиња За Мачки Со Столпчиња за Гребење, Цврста Основа за Мачки И Мачиња Во Затворен Простор
zoom_in

Хејкитен Подигнат Кревет За Перничиња За Мачки Со Столпчиња за Гребење, Цврста Основа за Мачки И Мачиња Во Затворен Простор

DEN 543.84

Стока
check Достапно.

Удобен Кревет За Перничиња. Цврста Основа. Сисал Завиткан Гребење Пост. Пријатна перница кревет. Цврстата основа за статив го прави вашето крзно бебе безбедно. Вклучени се 3 висечки играчки. 3 сисал гребење мислења. Седалото на врвот. скриј се одоздола. ●ДВОЈНИ КВАЛИТЕТНИ СИСАЛНИ СТОЛПЧИЊА●Оваа гребење на мачки од кула е изработена од картонски цевки со дебелина од 2,8 инчи, завиткани со природни сисални јажиња. Тоа ги тера вашите мачки да добијат ефикасна и задоволувачка гребнатинка, го штити вашиот мебел од оштетување од остри канџи. ●УДОБЕН КРЕВЕТ ОДОЗГОРА ● топол И пријатен голем кревет за перници на врвот за мачки да дремат, спијат и седалото, 17"х14" за големи мачки. ●ЦВРСТА●зголемената основа (26"x17, 7") ги прави столбовите супер цврсти. Кадифената покриена подлога е убаво место за дремка на крзнените бебиња. Покачениот горен костур е покриен со кадифена ткаенина што му дава на вашето маче совршено место за гледање во близина на вашиот низок прозорец, ќе им се допадне. Еколошки материјали, безбедни за играње на крзнените бебиња, совршена големина за мали мачиња до големи мачки до 25 килограми. `+Лесно да се соберат - само едноставно завртка-заедно собранието, завртка и ален клуч вклучени. Слободно контактирајте не доколку ви треба помош за производот или инсталацијата.

Избор на клиенти..