• Свеж
Го доби Јорки? ~ Налепница за автоматски декорации за винил прозорец Yorkie Pup
zoom_in

Го доби Јорки? ~ Налепница за автоматски декорации за винил прозорец Yorkie Pup

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Направени по нарачка во САД - ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално. Големината на декорацијата е широка 5 "висока x 4". Високо квалитетна винил стапка за 6 години употреба на отворено - без пилинг, без пукање. Лесно за аплицирање - Вклучени се детални упатства за апликација. Не е статичко припивање !! Декалот е трајно лепило. Може да се отстрани, но нема да се користи повторно по отстранувањето. Направени по нарачка во САД - ние користиме локални добавувачи и ангажираме локално. Големината на декорацијата е широка 5 "висока x 4". Високо квалитетна винил стапка за 6 години употреба на отворено - без пилинг, без пукање. Лесно за аплицирање - Вклучени се детални упатства за апликација. Не е статичко припивање !! Декалот е трајно лепило. Може да се отстрани, но нема да се користи повторно по отстранувањето.

Избор на клиенти..