• Свеж
Аниме Изолирана Торба За Ручек За Жени Пренослива Торбичка Симпатична Каваи Кулер Кеси За Ручек За Тинејџерски Деца, Црна, Една Големина
zoom_in

Аниме Изолирана Торба За Ручек За Жени Пренослива Торбичка Симпатична Каваи Кулер Кеси За Ручек За Тинејџерски Деца, Црна, Една

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Големина На Торба За Ручек : 8,5 Инчи L X 5 Инчи W X 8 Инчи H. Иако Торбата За Ручек Изгледа Мала, Може Да Ја Држи Вашата Кутија За Ручек, Овошје И Пијалоци. Предниот Џеб Може Да Складира Personal Предмети Како Што Се Паричници, Мобилни Телефони, Клучеви Итн. Изолирана Торба За Ручек : Кесите За Ручек Се Направени Од Оксфордска Ткаенина Со Висока Густина И Густа Алуминиумска Фолија. Може Да Ја Одржува Вашата Храна Ладна Или Топла Околу 4 Часа. Може Да Ја Направи Вашата Храна Свежа И Вкусна. Торбата За Ручек Доаѓа Со Поголем Страничен Џеб, Кој Може Да Складира Какви Било Мали Нешта Како Што Се Мобилни Телефони, Паричници, Клучеви, Полначи, Ткива, Промени И Така Натаму. Лесен За Употреба Како Торба За Ручек, Торба За Пикник, Торба За Намирници Или Торба За Купување. Унисекс Пакетите За Ручек Не Се Погодни Само За Работа И Колеџ, Туку И За Активности На Отворено, Како Што Се Риболов, Пешачење, Излети И Многу Повеќе. Можете Да Го Однесете Во Канцеларија, На Дневни Патувања, На Плажа И На Спорт. Или Пакувајте Здрави Закуски За Вашето Семејство Или Уживајте Во Прекрасен Неделен Пикник. Рачно Перење, А Не Машинско Перење, Не Пеглајте, Не Избелувајте, Издржливо. Стилски Дизајнираната Цртана Пренослива Изолирана Торба За Ручек Е Погодна За Мажи, Жени И Деца, Здрава И Еколошка. Дозволете Да Уживате Во Храна И Пијалоци Во Секое Време, Насекаде. Материјал : Торбата За Ручек Е Изработена Од Оксфордска Ткаенина Со Висока Густина, Обложена Со Густа Алуминиумска Фолија И Задебелени Рачки. Отпорен На Истекување И Водоотпорен, Може Да Ја Одржува Храната Свежа Околу 4 Часа. Капацитет : Иако Торбата За Ручек Што Се Преклопува Изгледа Мала, Таа Има Голем Капацитет, Доволно За Да Ја Држите Кутијата За Ручек, Пијалоци, Сендвичи И Закуски. Доаѓа Со Дополнителен Страничен Џеб, Кој Може Да Собере Мобилни Телефони, Полначи, Прибор За Јадење, Клучеви Итн. Мултифункционална : Мултифункционална Торба За Ручек, Може Да Се Користи Како Торба За Сите, Торба За Пазарење, Козметичка Торба, Чанта, Може Да Се Совпадне По Желба, Затоа Е Погодна За Разни Прилики, Канцеларија, Универзитет, Кампување, Пикник, Теретана, Риболов Или Други Места На Отворено. Водоотпорен И Лесен За Чистење Честопати Може Да Наидеме На Ситуации Кога Надворешноста На Торбата За Ручек Е Валкана Или Супа Протекува Во Торбата, Што Го Отежнува Чистењето. Надворешноста На Нашата Торба За Ручек Е Изработена Од Висококвалитетна Оксфордска Ткаенина, Која Е Водоотпорна И Отпорна На Прашина. Внатрешноста Е Обложена Со Алуминиумска Фолија За Лесно Чистење. Се Што Треба Да Направите Е Да Ја Избришете Внатрешноста Со Влажна Крпа, Нежно Да Ја Четкате Надворешноста И Да Ја Исушите. Инструкции За Чистење : Рачно Перење, Без Машинско Перење, Без Белење, Без Пеглање.

Избор на клиенти..