• Свеж
Калевел Стилски шише со вода од не'рѓосувачки челик доказ за истекување топло и ладно пиење шише спортско кафе термо, тенок не токсичен чувајте ладно топло за жени ?
zoom_in

Калевел Стилски шише со вода од не'рѓосувачки челик доказ за истекување топло и ладно пиење шише спортско кафе термо, тенок

DEN 1465.60

Стока
check Достапно.

☕ 【Комбинација на вредност】 1* шише со вода (16,2 мл) + 1 налепници за име на лист (24 парчиња) + 1* Три пенкало за топка во боја (црвена и сина и црна). ☕ 【Покажување на температурата】 Лесното шише со вода е дизајнирано со LED температурен екран, лесно допрете го капакот на чашата и паметното покритие на допир може да ја покаже температурата на водата во шишето за пиење веднаш, со што се избегнува запалување на устата. ☕ 【Долго време на изолација на топлина】 Црното спортско шише со вода има 5-слојна структура на термичка изолација, која постигнува задржување на температурата со високи перформанси, одржувајќи ја течноста топла или ладна 6-12 часа. ☕ 【Премиум материјал】 Шишето со вода со цедилка е изработено од висококвалитетен степен на храна 316 не'рѓосувачки челик, отпорен на висока температура, отпорен на корозија, здрав и трајно, без да остави метален вкус или 'рѓа. ☕ Широка апликација】 Црното шише за пиење одговара на повеќето држачи за чаши, велосипеди, автомобили и ранци, погодни за кафе, сок, млеко, пиво и повеќе, совршени за пикник, јога, плажа, велосипедизам, кампување, пешачење, трчање и Други активности на отворено, итн. ☕ 【Комбинација на вредност】 1* шише со вода (16,2 мл) + 1 налепници за име на лист (24 парчиња) + 1* Три пенкало за топка во боја (црвена и сина и црна). ☕ 【Покажување на температурата】 Лесното шише со вода е дизајнирано со LED температурен екран, лесно допрете го капакот на чашата и паметното покритие на допир може да ја покаже температурата на водата во шишето за пиење веднаш, со што се избегнува запалување на устата. ☕ 【Долго време на изолација на топлина】 Црното спортско шише со вода има 5-слојна структура на термичка изолација, која постигнува задржување на температурата со високи перформанси, одржувајќи ја течноста топла или ладна 6-12 часа. ☕ 【Премиум материјал】 Шишето со вода со цедилка е изработено од висококвалитетен степен на храна 316 не'рѓосувачки челик, отпорен на висока температура, отпорен на корозија, здрав и трајно, без да остави метален вкус или 'рѓа. ☕ Широка апликација】 Црното шише за пиење одговара на повеќето држачи за чаши, велосипеди, автомобили и ранци, погодни за кафе, сок, млеко, пиво и повеќе, совршени за пикник, јога, плажа, велосипедизам, кампување, пешачење, трчање и Други активности на отворено, итн.

Избор на клиенти..