• Свеж
NLPEARL 2X 7 Инчен LED Фарови H4 Hi-Lo Со Ореол Ангел Очи Компатибилен Со Нива Lada 4x4 Offroad Компатибилен Со Џип JK UAZ Хантер Компатибилен Со Хамер Буба Класичен
zoom_in

NLPEARL 2X 7 Инчен LED Фарови H4 Hi-Lo Со Ореол Ангел Очи Компатибилен Со Нива Lada 4x4 Offroad Компатибилен Со Џип JK UAZ Хантер

DEN 2394.08

Стока
check Достапно.

1. Водоотпорен дизајн, се спротивстави на дожд прашина снег магла мраз корозија. 2. Супер светла светилка монистра, многу светла и побезбедна. 3. Дизајн на дисипација на топлина за подобра дисипација на топлина. 4. Дизајнот на куќиштето го прави цврст и издржлив. 5. Уникатен дизајн, повеќе привлечен. Компатибилен Со lada 4x4 урбан Нивакомпатибилен со моделите на харли Дејвидсон со 7" фарови,како што е компатибилен Со Harley Davidson FLD 2012-2013компатибилен Со Моделите На Harley Davidson touring 1994-2013компатибилен со Моделите На Harley Davidson Moftail 1991-2013(со комплет за јазол со светилки за глава)1997~2006 Компатибилен со џип wrangler Tj 2 Door2004~2006 компатибилен Со џип wrangler lj Неограничен (4 Врата)2007~2015 компатибилен со џип wrangler jk 2 Врата 22007~2015 компатибилен со џип wrangler Неограничен Jk 4 Door1981-1985 компатибилен со џип cj-8 scrambler1976-1986 Компатибилен со jeep cj-71997 Компатибилен Со land Rover Defender 901995 компатибилен Со Land Rover county classic sport Utility 4-Door1997-2017 компатибилен со jeep wranglercompatible Со Land Rover county classic sport Utility 4-Door1997-2017 компатибилен со jeep wranglercompatible Со Land Rover 90/110 1983 до 1991 (вклучувајќи 2,5 n/a, 2,5 турбо, v8)Компатибилен со land rover 90/110 Defender 200 Tdcompatible со land rover 90/110 defender 300 Tdcompatible со land rover 90/110 defender td5компатибилен со Land Rover 90/110 tdcicompatible со Hummer H1 H2други Возила со h6024 тип 7" тркалезни фарови.

Избор на клиенти..