• Свеж
5 компјутери јасни картички за акрилно место | Комплет од 10 табели со броеви на свадби за свадбеници картички - празно акрилно име Плоча со акрилни картички за седењ?
zoom_in

5 компјутери јасни картички за акрилно место | Комплет од 10 табели со броеви на свадби за свадбеници картички - празно акрилно

DEN 921.60

Стока
check Достапно.

✸ 【Не е лесно да се оштети】 Јасни картички за свадби се изработени од акрилен материјал, силен и сигурен, може да ве придружува долго време, а не лесно да се скрши или деформира. ✸ 【Рачно изработено создавање】 Можете да ја искористите вашата омилена шема и текст на неа, и да ја користите вашата креативност, картичките за акрилни места се дизајнирани со празно, и можете да го напишете името на секој гостин како разлика. ✸ 【Лесно за чистење】 Нежно избришете со сапун или вода ако треба повторно да се користи или се валка, чисти празни акрилни знаци се погодни и практични за повеќекратни намени. ✸ 【Лесно за носење】 Јасни картички за акрилни места за свадби се лесни, лесни за носење и нема да заземат премногу простор, ќе добиете 10 визит -картички и 10 држачи за визит -картички, доволно за вашите дневни потреби или потреби за забави. ✸ Широко користен】 празно чист акрилен знак е широко користен во разни прилики, како што се свадби, приеми, забави, родендени, домаќинки, тушеви за бебиња, тушеви за невести, итн. Опис на производот : 1. Направено од сигурен акрилен материјал, не е лесен за деформирање или Break2. Со празно, можете да користите креони или маркери за да нацртате текст и обрасци за да ги направите вашите картички повеќе привлечни 3. Лесен, лесен за носење, нема да заземе премногу простор4. Комплетен сет од десет парчиња, количината е доволна за вашите дневни потреби или на забави на потребите : DIY празно место картички за картички : Акриликолор : Транспарентен картичка дијаметар 60мм, дебелина 1мм; Основен дијаметар 40мм, дебелина 4ммбибилна за : угостителски настани, тушеви за бебиња, свадбени забави, родендени, разни фестивали Производски список : 10*Акрилна картичка10*Акрилна основа.

Избор на клиенти..