• Свеж
AEXIT 20 парчиња црна гума 33мм x 1,9мм отпорност на топлина што не е отпорна на маслото NBR нитрилна гума O прстен гумени шипки запечатување прстен
zoom_in

AEXIT 20 парчиња црна гума 33мм x 1,9мм отпорност на топлина што не е отпорна на маслото NBR нитрилна гума O прстен гумени шипки

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Име на производот : Нитрилна гума o прстен за запечатување на прстенот. Материјал : Нитрилна гума. Боја : црна; Тежина : 8g. Внатрешен дијаметар : 33мм /1.3"; ТОАТНОСТ : 1,9мм / 0,08 ". Содржина на пакет : 20 парчиња (+/- 2%) x нитрилна гума o прстени. Опис : ОДГОВОРНИ МАСКИ, хидраулична течност и вода. ; Дебелина : 1,9мм/ 0,08inch.

Избор на клиенти..