• Свеж
Doitool 5 парчиња шише преносно шише шише со шише со шише со шише за шише за складирање за домашни куки за складирање на домашни канцеларии
zoom_in

Doitool 5 парчиња шише преносно шише шише со шише со шише со шише за шише за складирање за домашни куки за складирање на домашни

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Со кука, лесно да се обеси на ранец, чанта. Совршено за шампон, миење на телото, лосион за тело, миење на лицето, тонер на лицето, крем за рака, крем за сонце, итн. Направено од материјал, издржлив и практичен. Погоден за патување, деловно патување, спорт, активности на отворено, итн. Соодветна големина, лесно спакувани во багаж, кутија за костуми, чанта, ранец, торба за јога, спортска торба, итн. Со кука, лесен за обесени на ранец, чанта. Совршено за шампон, миење на телото, лосион за тело, миење на лицето, тонер на лицето, крем за рака, крем за сонце, итн. Направено од материјал, издржлив и практичен. Погодно за патување, деловно патување, спорт, активности на отворено, итн. Соодветна големина, лесно спакувани во багаж, кутија за костуми, чанта, ранец, торба за јога, спортска торба, итн. Овие шишиња за патувања ќе бидат добри организатори за вас! Направени од материјал со добар квалитет, тие се еко-пријателски, без мирис и издржливи, совршени за шампон, миење на телото, миење на лицето, крем за раце, итн. Тие ќе бидат одлични придружници за вашето патување или деловно патување! Карактеристики- Боја : Златна. - Материјал : Петг. - Големина : околу 9. 3 x 3. 5 x 2cm/ 3. 661417x1. 377953x0. 787402 Inch. - Направено од материјал, издржлив и практичен. - Соодветна големина, лесно спакувана во багаж, костум, чанта, ранец, торба за јога, спортска торба, итн. - Совршено за шампон, миење на телото, лосион за тело, миење на лицето, тонер на лицето, крем за рака, крем за сонце, итн. - Погоден за патување, деловно патување, спорт, активности на отворено, итн. - со кука, лесен за обесени на ранец, чанта. Пакет, вклучувајќи шише со шише со шише 5 x, Doitool 5 парчиња, преносно шише шише со шише со шише со шише за шише за шише за домашни канцеларии (30 мл инвертирано шише и 18 златни алуминиумски капаци со кука) куки за складирање.

Избор на клиенти..