• Свеж
Фолиген Шампон Со тројно Дејство за Истенчување На Косата За Мажи со 2% Шампон За Стимулирање На Триоксидил | Коса | Машки Шампон За Волумен, 15241
zoom_in

Фолиген Шампон Со тројно Дејство за Истенчување На Косата За Мажи со 2% Шампон За Стимулирање На Триоксидил | Коса | Машки Шампон

DEN 551.36

Стока
check Достапно.

Модерна Наука За Подобра Коса : Отфрлете ги прескапите третмани за разредување на косата со несакани ефекти и груби состојки и третирајте ја косата со поприродна, поефикасна алтернатива направена со врвни состојки за здрава коса со поцелосен изглед. Тројно Дејство : само производите Од Фолиген содржат Триоксидил, комплекс за здравје на косата со тројно дејство со биоактивни состојки, природни ботанички производи и многу повеќе. Нашиот метод На Тројно Дејство вклучува напредна испорака, технологија за заклучување на влага и насочени хранливи материи. Квалитет на салонот : стручно формулираните производи На Фолигејн се дизајнирани да ви дадат квалитетна коса во салонот без голема цена. Искусете го "ефектот леле" со нашите производи за нега на коса од висока класа кои ќе ви дадат зачудувачка, гламурозна коса во текот на целата година!. Третирајте Го Вашиот Скалп Десно : здрава глава на коса започнува од скалпот. Лошото здравје на скалпот може да доведе до млитава, досадна и сува коса и да предизвика грозно лупење. Третирајте го вашиот скалп правилно со нашите хранливи формули за заклучување на влага за оптимално здравје на скалпот!. Фолиген шампон со тројно дејство за истенчување на косата за мажи со 2% триоксид длабоко ја чисти за отстранување на таложење и подмладување на косата за изглед На Дополнителна сила, полнота и виталност. Косата и скалпот се внесуваат со клучни хранливи материи, вклучувајќи го и нашиот комплекс На Триоксид со тројно дејство 2%, Биотин, насочени витамини, плус моќни билки и екстракти прикажани за зајакнување и згуснување на изгледот на вашата коса и поддршка на здравјето на скалпот.

Избор на клиенти..