• Свеж
Бел коњ со цртан филм со цртан филм маскота маскота кадифен со маска за возрасни косплеј забава за Ноќта на вештерките
zoom_in

Бел коњ со цртан филм со цртан филм маскота маскота кадифен со маска за возрасни косплеј забава за Ноќта на вештерките

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Затворање на патент.occasions : Облечи забава, роденден, деловна промоција, Ноќта на вештерките, итн. ● Една големина одговара на повеќето и прилагодете ги достапните : Овој стилски костум за маскота со цртан филм е погоден и за маж и за жена чија висина е во опсег од 171-180см.Колор : Како што пакетот со слики вклучува 3. Ова е исто така одлична идеја за подароци за вашите пријатели или семејство !!.Затворање на патент. ● Гаранција за бесплатна ризик : Вашата набавка ќе биде целосно заштитена откако ќе нарачате.Материјал : Краток кадифон 2. И, ве молиме, не двоумете се да не контактирате со нас ако имате какво било прашање или предлог. Само миење на рацете. ● Една големина одговара на повеќето и прилагодете ги достапните : Овој стилски костум за маскота со цртан филм е погоден и за маж и за жена чија висина е во опсег од 171-180см. - Класичниот карактер на цртани филмови не е лесен. ★ - Информации за големина ★ S - 5'3 “до 5'7 "(160-170cm) m - 5'7" до 5'11 "(171-180cm) l - 5'11 "до 6'3" (181-190cm) ★ Внимание : Тековната стандардна големина е "М". Ве молиме, испратете ни е -пошта ако сакате "L" или "S". Тарифата за време на процесот на испраќање ја сноси Продавачот。.Приментирана толпа : возрасен, маж, жена 4. ★ Упатства за перење : Се препорачува да го измиете со рака, да го исушите рамно и не бели. - Комплетот ги содржи сите материјали за облекување што ви се потребни, така што нема потреба да потрошите повеќе пари за да купите други додатоци. Облечете го овој смешен костум и уживајте во слободното време со пријателите!. ● 4-во-1 Облека за облекување : getе добиете маска направена од полифоам, симпатична ткаенина од цртани филмови, пар чевли и нараквици.

Избор на клиенти..