• Свеж
Машка памучна лепенка без прицврстувачка капа на докер, дише ретро валани манжетни, морнар капа
zoom_in

Машка памучна лепенка без прицврстувачка капа на докер, дише ретро валани манжетни, морнар капа

DEN 764.80

Стока
check Достапно.

100% памук. Увезени. Затворање на привремено. Само миење на рацете. Памучен материјал, дише, лесен, лесен за носење, само лизгајте го и надвор од вас. Големина : Обем на капа : 55см- 59см/21,65-23.6inch, една големина најмногу одговара, можете да се прилагодите преку бравата. Цврста боја, едноставна и шик, и предната и задната страна може да се носат, лесни за совпаѓање со какви било облеки. Лесно за носење, тоа ќе биде посоодветно за секојдневно носење и активности на отворено во текот на летото, како што се шопинг, датира со пријатели или lубовник, трчање, одење, риболов, кампување, колк, танцување, одење на куче, голф, молба, и др. Капакот Докер е кратко капаче во кое има тенок обрт или валани раб кој му дава уникатен и модерен дизајн, облечен во ова капаче без облик го комплетира вашиот стилски изглед.

Избор на клиенти..