• Свеж
AEXIT 10 PCS Аудио и видео додатоци KF35C 3P 8.25mm Терминал за завртки за завртки за блокирање на блокови Конектори и адаптери 300V 20A
zoom_in

AEXIT 10 PCS Аудио и видео додатоци KF35C 3P 8.25mm Терминал за завртки за завртки за блокирање на блокови Конектори и адаптери

DEN 129.44

Стока
check Достапно.

Име на производот : блокиран блок на бариера; модел бр. : KF35 C-3 P. Материјал : метал, пластика; номинална вредност : 300 V 30 A. Полјаци : 3 позиција; терен : 8,25мм. Големина : 26x 14x 15mm/ 1 "x 0,55" x 0,6 "(l*w*t); боја : црна, кафеава. Нето тежина : 64g; Содржина на пакет : 10 x бариера терминал. Бр. ; Боја : црна, кафеава. Нето тежина : 64g; Содржина на пакет : 10 x БАРИЕР ТЕРМИНАЛ БЛОК. KF35 C-3 P 3 Позиција 8.25мм Поврзник за конектор за завртки за завртки за блокирање на блокови 300 V 20 A.

Избор на клиенти..