• Свеж
PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид Полици со лебдечки решетки Едноставно железо уметност цврсто дрво полица за дневна соба лежи силно, 2 бои, 4 големини, ?
zoom_in

PIBM Стилски полица за едноставност Полнен wallид Полици со лебдечки решетки Едноставно железо уметност цврсто дрво полица за

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Ако не сте го добиле производот или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, директно од производителот и поддржувајте повеќе набавки. Метод на инсталација : Треба да вежбате. Карактеристики : Декорација на wallидови, може да се користи како фотографии, штанд за екранот за колекција, погоден за кафулиња, кујни, ресторани или канцеларии, лесен за инсталирање, силен капацитет за носење. Големина (должина × ширина × висина) : 60x26x74cm, 80x26x74cm, 60x26x104cm, 80x26x104cm (види димензија Цртеж). Материјал : Цврсто дрво (издржливо, антикорозија, заштита на животната средина). Ако не сте го добиле производот или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме, директно од производителот и поддржувајте повеќе набавки. Метод на инсталација : Треба да вежбате. Карактеристики : Декорација на wallидови, може да се користи како фотографии, штанд за екранот за колекција, погоден за кафулиња, кујни, ресторани или канцеларии, лесен за инсталирање, силен капацитет за носење. Големина (должина × ширина × висина) : 60x26x74cm, 80x26x74cm, 60x26x104cm, 80x26x104cm (види димензија Цртеж). Материјал : Цврсто дрво (издржливо, антикорозија, заштита на животната средина). Име : SHELKQUANTITY : 1Материјал : Цврсто дрво, Metal Color : Златна граница + бела табла, црна граница + дрвена swatch Suitable for : Aduls Use Environment : Продавница за облека, дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, кујна, барфеење : изработено од високо квалитетни материјали за издржливост на трајност и креативен дом, убав и исклучителен, покажувајќи го вашиот прекрасен естетски и меч за складирање монтиран за да го направите складирањето повеќе уредно : грижа : избришете го сувото со чиста крпа натопена со благ детергент. Редовно чистете и обидете се да избегнете сериозни промени во влажноста на производот е производ е производ Рачно мерење што ја покажува грешката со големина од 1-3 см и вистинската големина. Реално снимање, светла за снимање, ефекти на прикажување и лични мислења ќе создадат одредена разлика во бојата, ве молиме преовладувајте во натура.

Избор на клиенти..