• Свеж
312 мотор одговара 1999-2005 Џип Wrangler Јаглеродни Влакна Тркало И / Браник Трим ЛАЈСНИ 4PC 2000 2001 2002 2003 2004 99 00 01 02 03 04 05
zoom_in

312 мотор одговара 1999-2005 Џип Wrangler Јаглеродни Влакна Тркало И / Браник Трим ЛАЈСНИ 4PC 2000 2001 2002 2003 2004 99 00

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА! Ако имате проблеми со трим во следните 5 години, НИЕ ГО заменуваме БЕСПЛАТНО!. ЗАБЕЛЕШКА : ОВА НЕ Е ВИСТИНСКИ ЈАГЛЕРОДНИ ВЛАКНА. Тоа се јаглеродни влакна, флексибилни пластични парчиња што ги ставате на браниците/бунарите на тркалата. Парчињата имаат 3м-леплива лента на грбот. Од вас ќе се бара да ги исечете лајсни до должината на браниците/бунарите на тркалата (може да се направи со ножици). Во спротивно, само излупете и залепете. Ќе добиете 4 лајсни. Калапот е широк 3/4 инчи и долг 24 инчи (2 стапки). ВЕ МОЛИМЕ ИЗМЕРЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ И ПОТВРДЕТЕ ДЕКА ОВАА ГОЛЕМИНА ЌЕ ОДГОВАРА. Само ДВА комплети од нив останаа на залиха. Купете сега додека можете!. Овие парчиња облоги завиткани со винил од јаглеродни влакна се направени од флексибилна абс-пластика. Тие се обезбедени за вашиот автомобил користејќи водечка технологија ЗА 3М лепило во индустријата, така што се што треба да направите е да излупите и залепите. Тие се отстранливи во случај кога некогаш сакате да ги соблечете. Овие калапи доаѓаат со 5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА која гарантира дека нема да чип, пукнатини, оцрнување, лупење или паѓање. Ако имате какви било проблеми со трим во текот на следните 5 години, НИЕ ЌЕ ГИ замениме БЕСПЛАТНО!.

Избор на клиенти..