• Свеж
ОБЛАЧЕН ЗАЛИВ 6 Паметен Вдлабнат Светлосен Пакет 3 Боја Паметен РГБ
zoom_in

ОБЛАЧЕН ЗАЛИВ 6 Паметен Вдлабнат Светлосен Пакет 3 Боја Паметен РГБ

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

6 " паметни вдлабнати светло пакет 3 боја паметни rgb. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-Дизајнирана за лесно реновирање , реконструкција или нова конструкција installation.No потребни се разводни кутии или лименки. 6 " паметни вдлабнати светло пакет 3 боја паметни rgb.

Избор на клиенти..