• Свеж
Заменски вилици за засилени најлонски вилици на клешти | PLR-828.05
zoom_in

Заменски вилици за засилени најлонски вилици на клешти | PLR-828.05

DEN 268.80

Стока
check Достапно.

Заменете ги вилиците на PLR-828.00. Направено од најлон. Нема да се ожени или да гребе жица и другите компоненти. Вклучува 2 вилици. Заменете ги вилиците на PLR-828.00. Направено од најлон. Нема да се ожени или да гребе жица и другите компоненти. Вклучува 2 вилици. Заменски вилици за засилени најлон вилици, PLR-828.00.

Избор на клиенти..