• Свеж
Вежба за грмушка, тип H, големина на вежба 1/2 во
zoom_in

Вежба за грмушка, тип H, големина на вежба 1/2 во

DEN 377.60

Стока
check Достапно.

✅ вежба за вежбање, тип H, големина на вежба 1/2 IN. ✅ Надвор од Дија : 3/4 in. ✅ Големина на вежба : 1/2 in. ✅ Систем за мерење : фракционо инч. ✅ Материјал на главата : челик со голема брзина. H4816 LK вежба за вежбање (H), стандарден wallид, глава, фракционо инч, 1/2 in.

Избор на клиенти..