• Свеж
ВАНДАЛА ВТОРА #1 ВФ ; хаос стрип
zoom_in

ВАНДАЛА ВТОРА 1 ВФ ; хаос стрип

DEN 271.84

Стока
check Достапно.

Напишано Од Петар Давид. Илустрирано Од Ед Бенес. Точка : Вандала ВТОРА #1 Издавач : Хаос Покрие Уметник : Ед Бенес Писател : Питер Дејвид Уметник : Ед Бенес Приказни : Светло И Темно оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Избор на клиенти..