• Свеж
1Set 4CH 5-во-1 CCTV камери DVR + 1PCS 30x 2MP аналогна камера за купола PTZ
zoom_in

1Set 4CH 5-во-1 CCTV камери DVR + 1PCS 30x 2MP аналогна камера за купола PTZ

DEN 4078.24

Стока
check Достапно.

1 Set 4 CH 5-во-1 CCTV камери DVR + 1 PCS 30x 2 MP аналогна камера PTZ купола. 4 CH 5 MP LITE 5-IN-1 HD аналогни хибридни DVR & NVR поддржува до 5 MP IP камера+5 MP AHD/TVI/CVI камера и 960 H аналоген фотоапарат самостоен DVR CCTV Subrevilance Securitance System Video Recorder (без HDD). Eversecu 2 MP Auto-Cruise PTZ Security Camera 20x Optical Zoom HD 4-in-1 TVI/AHD/CVI/CVBS Видео надзор-скенирање на шема, водоотпорен, ноќно гледање, коаксијална жична камера со голема брзина на купола CCTV. 1 Set 4 CH 5-во-1 CCTV камери DVR + 1 PCS 30x 2 MP аналогна камера PTZ купола. 4 CH 5 MP LITE 5-IN-1 HD аналогни хибридни DVR & NVR поддржува до 5 MP IP камера+5 MP AHD/TVI/CVI камера и 960 H аналоген фотоапарат самостоен DVR CCTV Subrevilance Securitance System Video Recorder (без HDD). Eversecu 2 MP Auto-Cruise PTZ Security Camera 20x Optical Zoom HD 4-in-1 TVI/AHD/CVI/CVBS Видео надзор-скенирање на шема, водоотпорен, ноќно гледање, коаксијална жична камера со голема брзина на купола CCTV. 1 Set 4 CH 5-во-1 CCTV камери DVR + 1 PCS 30x 2 MP аналогна камера PTZ купола.

Избор на клиенти..