• Свеж
Оригинален 8 прекинувач за насока на шипката со повеќе насоки на допир лесно се движи лепенка RKJXS1004003
zoom_in

Оригинален 8 прекинувач за насока на шипката со повеќе насоки на допир лесно се движи лепенка RKJXS1004003

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Е паметен уред : да. Тековна : 10а. Материјал : пластика. Карактеристики : прекинувач. Број на модел : RKJXS1004003 RKJXS100. Е паметен уред : да. Тековна : 10а. Материјал : пластика. Карактеристики : прекинувач. Број на модел : RKJXS1004003 RKJXS100. Нашите производи за управување со продавници, вклучувајќи : потенциометар, прекинувач, сензор, осигурувач, конектор, штекер, релеи, отпорници (отпорност), кондензатори (капацитивност), контакт, прекинувач, интегрирани кола (DIP, SMD, QFP, BGA, модули). Преземете фабрички нарачки! Треба да купите поголема количина, ве молиме консултирајте се со мене!

Избор на клиенти..