• Свеж
Eidkgd Случај за iPhone 14 Pro Max, Луксузни Bookstyle Исчисти Прозорец Вистинска Кожа Магнетни Флип Штанд Заштитни Телефон Случај Покритие за iPhone 14 Pro Max 6.7
zoom_in

Eidkgd Случај за iPhone 14 Pro Max, Луксузни Bookstyle Исчисти Прозорец Вистинска Кожа Магнетни Флип Штанд Заштитни Телефон

DEN 788.64

Стока
check Достапно.

Компатибилност : флип-куќиштето е компатибилно само со i Phone 14 Pro Max(6,7 Инчен Дисплеј 2022 Објавен ), не одговара за другите модели на телефони. Ве молиме проверете дали моделот на вашиот телефон е усогласен пред купувањето. Прозорец за јасен Преглед : кога ќе се запали екранот, можете да ги видите информациите преку неговиот капак без да мора да го отворите вашиот случај.Јасен преглед флип капакот ви овозможува да го видите целиот преден капак преку прозорецот на екранот. Одговорете на повиците без превртување на капакот. 100% Функција За Вистинска Кожа И Штанд : Рачно изработена Од вистинска висококвалитетна кожа од крава, доказ за гребење,отпечаток од прст,нелизгање,удобно за држење, нежно чувство на допир во рака, текстура уникатна за секоја кожна футрола. Функцијата штанд ги ослободува вашите раце додека читате, гледате филм итн. Сеопфатна Заштита : Безбедно затворање со силни магнетни затворачи. Во исто време, дизајниран со мека внатрешна школка отпорна на удари од 360 степени што го штити вашиот телефон од капки и депонии. Заштита на камерата И Прецизни Исечоци : Подигнати рабови на куќиштето назад за да се заштити камерата. Прецизни исечоци за звучници, порти за полнење, аудио порти и копчиња за ваша погодност. Куќиште за превртување Од Кожа од крава компатибилно само со i Phone 14 Pro Max (6,7 Инчен Дисплеј 2022 Објавен).Кога ќе се запали екранот, можете да ги видите информациите преку неговиот капак без да мора да го отворите вашиот случај.Јасен преглед флип капакот ви овозможува да го видите целиот преден капак преку прозорецот на екранот. Одговорете на повиците без превртување на капакот. Кожна футрола за i Phone 14 Pro Max изработена со крава кожа, Нежно чувство на допир во рака, текстура уникатна за секој кожен капак на телефонот.Функцијата штанд ги ослободува вашите раце додека читате, гледате филм итн.Дизајниран со мека внатрешна школка отпорна на удари од 360 степени што го штити вашиот телефон од капки и депонии.Пакетот вклучува 1 x телефонска кутија за i Phone 14 Pro Max 6,7 Инчи 5 G 2022.

Избор на клиенти..