• Свеж
Држач за Спреј За Спреј, Решетка За Складирање На Шишиња Со Спреј За Сите Намени Акрилна Закачалка Држач За Ѕид За Гаража И Домашен Занаетчиски Простор Организатор
zoom_in

Држач за Спреј За Спреј, Решетка За Складирање На Шишиња Со Спреј За Сите Намени Акрилна Закачалка Држач За Ѕид За Гаража И

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ ОРГАНИЗАТОР НА ПРОСТОРОТ : Држач За Шише Со Спреј Бијун не само што држачот може да се монтира на кој било ѕид внатре или надвор од вашиот дом или деловни простории, туку може да се монтира и во вашето комбе, камион, кампер или кутија со алатки. Чувајте сѐ на место и на дофат!. ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО ШИШИЊА СО СПРЕЈ : решетката за спреј За монтирање На Ѕид држи 3 аеросолни лименки од која било големина. Тоа е цврст, лесен практичен систем за складирање за заштеда на простор за вашиот најкористен аеросол, конзерви за прскање и подмачкување, исто така средства за чистење, градинарски производи или масла за готвење итн. КВАЛИТЕТЕН Материјал : Висококвалитетен Материјал Акрилик, едноставен и стилски, издржлив, цврст и отпорен на ' рѓа, исто така водоотпорен и отпорен на влага. Дизајн со отворен концепт за лесна употреба и чистење. ОДЛИЧНО ЗА СТАНБЕНА и КОМЕРЦИЈАЛНА УПОТРЕБА : безбедно поставете и извадете три шишиња од отворите од 3 инчи. Нашиот држач за држач за конзерви ја поддржува тежината на целото шише и е безбеден од случајни спрејови, истури или протекување. Одржување на вашиот дом или бизнис уредни и безбедни. БРЗА И ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Вклучува хардвер за лесно монтирање за неколку минути. Дизајн на инсталација за дупчење, одличен носечки ефект. Закачете го насекаде за да ослободите кутија со алатки, оставата, чајната кујна или просторот за плакарот. Нашата издржлива полица за организатори ќе биде идеална за вашата гаража, продавница или работен простор. Заедно со дупките што помагаат да се држи секоја аеросолна конзерва, силната, широка основа ги поддржува одоздола за да не се вртат, истураат или истекуваат. Важно за безбедноста во домот, канцеларијата или гаражата. Мазна и извонредна површина. Лесно за чистење. Претходно дупчат дупки за лесна инсталација. Шишиња за прскање не се вклучени. Состојба : 100% Нов Тип На Ставка : Материјал За Држач За Спреј : Акрилна Боја : Тежина На Црна Ставка : 1,28 фунти/0,58 Кг Големина На Предметот : 11 "Л х 4,1" В х 3,7 " Ч / 28*10.5*9.5 См Прикажани на сликата. Вклучен пакет : 1 * Држачот За Шише Со Спреј монтиран на Ѕид вклучува монтажни Хардверски Белешки : Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината. Поради осветлување, сликата и материјалниот објект може малку да се разликуваат во боја, ве молиме во преовладуваат. Ве молиме измерете ја големината и растојанието за инсталација пред купувањето.

Избор на клиенти..