• Свеж
Eytino Womens плус големина Shuts Shorts Summent Comfy Comfy Elastic Elastic Weaist Shorts Pants со џебови
zoom_in

Eytino Womens плус големина Shuts Shorts Summent Comfy Comfy Elastic Elastic Weaist Shorts Pants со џебови

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Еластичната лента за половината со влечење обезбедува удобно вклопување и ги спречува шорцевите да се лизгаат надолу. Страничните џебови држат мали најважни работи како клуч, картичка или готовина. Еластична лента за половината нуди поголема флексибилност за прилагодливо вклопување. 85%полиестер, 10%памук, 5%еластан. Увезени. Затворање на влечење. ★ Материјал : 85%полиестер+10%памук+5%еластан, оваа плус големина шорцеви за жени, меки и удобни, дишење и апсорбирање на пот, ткаенина што е пријателска со кожата им дава на жените кои ги носат овие обични шорцеви удобно искуство. ★ Дизајн : Плус со големина на удобни шорцеви за пот, се карактеризираат со прилагодување на половината за прилагодување на половината, плус шорцеви со големина за жени, чиста боја, лабава вклопување, вклопување во дома и на отворено. Странични џебови за лесно складирање на вашите работи. ★ Повод : Оваа жена плус големина Shattring Shorts Shorts погодни за дома, секојдневно носење, секојдневно, дневна, џогирање, фитнес, тренинг, вежбање, можете да останете удобни, удобни и модерни во жешко лето. ★ натпревар : Плус со големина на летни шорцеви со високи половини за жени е одличен натпревар за маици, врвови на резервоарот, тесни врвови, лабави јакни, кошули од сонце, кошули, џемпери, дуксери, сандали, патики, итн. Табела со големина пред да нарачате (не големина); Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате какви било проблеми. 85%полиестер, 10%памук, 5%еластан. Увезени. Затворање на влечење. ★ Материјал : 85%полиестер+10%памук+5%еластан, оваа плус големина шорцеви за жени, меки и удобни, дишење и апсорбирање на пот, ткаенина што е пријателска со кожата им дава на жените кои ги носат овие обични шорцеви удобно искуство. ★ Дизајн : Плус со големина на удобни шорцеви за пот, се карактеризираат со прилагодување на половината за прилагодување на половината, плус шорцеви со големина за жени, чиста боја, лабава вклопување, вклопување во дома и на отворено. Странични џебови за лесно складирање на вашите работи. ★ Повод : Оваа жена плус големина Shattring Shorts Shorts погодни за дома, секојдневно носење, секојдневно, дневна, џогирање, фитнес, тренинг, вежбање, можете да останете удобни, удобни и модерни во жешко лето. ★ натпревар : Плус со големина на летни шорцеви со високи половини за жени е одличен натпревар за маици, врвови на резервоарот, тесни врвови, лабави јакни, кошули од сонце, кошули, џемпери, дуксери, сандали, патики, итн. Табела со големина пред да нарачате (не големина); Ве молиме слободно контактирајте со нас ако имате какви било проблеми.

Избор на клиенти..