• Свеж
Погон појас за Skil 1200h - 279,4x7,62мм
zoom_in

Погон појас за Skil 1200h - 279,4x7,62мм

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Пакетот вклучува сосема нов погонски појас за Skil 1200 H. Пакетот се вклопува низ писмото - не мора да чекате за испорака. Димензии (во мм # инч) : 279,4х7,6мм # 11x0,3 ". Над 400 различни погонски ремени на залиха. Бренд нов возачки појас за Skil 1200h. Димензии : 279,4x7.621mm испорака : во рок од три дена во вашето писмо Box.Assortiment : Ние испорачуваме околу 500 различни возачки ремени од квалитетот и издржливоста на залихите : дизајнирани да траат подолго од оригиналниот погон. е нашиот прв приоритет : ве молиме контактирајте не за прашања или забелешки!.

Избор на клиенти..