• Свеж
3м16/32 Аметричен Метрички 3 Метрички Модул Профил На Заби, Агол На Притисок Од 20 Степени, Сооднос 1:2, 16 Заби, 32 Заби, Спарен Челичен Накосен Запчаник,
zoom_in

3м16/32 Аметричен Метрички 3 Метрички Модул Профил На Заби, Агол На Притисок Од 20 Степени, Сооднос 1:2, 16 Заби, 32 Заби, Спарен

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

1-027-3М16/32 Аметирк (Р) Дел Број. Спарен Челичен Накосен Запчаник. Агол На Притисок од 20 Степени. 1 : 2 Сооднос. 16 Заби (1-ви Брзина) 32 Заби (2-ри Брзина). 1-027-3М16/32 Број На Аметричен Дел НИЕ ГИ КОРИСТИМЕ ОБЈАВЕНИТЕATESАЈ/ ПРЕСМЕТАНИ СТАПКИ на ИСПОРАКА. НИЕ НЕ ГИ ОЗНАЧУВАМЕ ОВИЕ ОБВИНЕНИЈА. ВЕ МОЛИМЕ ПОТВРДЕТЕ ГИ ТАКСИТЕ ЗА ИСПОРАКА ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ. Наведената цена е за Една единица 3 Спарени Челични Конусни Запчаници 53,4 мм Надворешен Дијаметар 1-ви Брзина 98,7 мм Надворешен Дијаметар 2-ри Степен На Пренос 40 Мм Дијаметар На Центар 1-ви Брзина 60 Мм Дијаметар На Центар 2-ри Брзина 15 +/ - 1мм Пилот Роден 15 +/ - 1мм Пилот Роден 2-ри Брзина 15 мм Ширина на Лицето на Забот 1-ви Брзина 15 мм Лице На Забот ширина 2-та брзина наведената цена Е За Еден Пар Соодветни запчаници без Клуч Или Завртки. За дополнителен трошок, овие запчаници може да бидат досадни, клучни и поставени навртувани.

Избор на клиенти..