• Свеж
GT Spirit 2021 Audi ABT RS6, Night Black GT868-1/18 Model Model Model Ination Car
zoom_in

GT Spirit 2021 Audi ABT RS6, Night Black GT868-1/18 Model Model Model Ination Car

DEN 3407.36

Стока
check Достапно.

2021 Audi ABT RS6 - GT868 GT Spirit Model Model возило. 1/18 скала колекционерски модел луксуз. Ова е модел од 9,75 "L x 4,5" W x 3 "H со некои пластични делови. Вистински гумени гуми, детален ентериер и надворешност, автомобилот нема отвори. Произведено од GT Spirit. Додадете малку класа во вашата колекција со овој кул луксуз Од GT Spirit! Овој 2021 Audi ABT RS6 е реплика на модели од 1/18 скала. Доаѓа во црна боја и има вистински гумени гуми, детален ентериер и надворешност, автомобилот нема отвори. Тоа е фантастичен модел за секоја луксузна колекција и а Вистински скапоцен камен за Ardent Audi Fanatics!.

Избор на клиенти..