• Свеж
PowerPeak - USB C полнач, брз полнач од типот C, 20W USB -C адаптер за напојување PD, компактен USB C адаптер за напојување за iPhone 14/14 Pro, Galaxy, Pixel, AirPods Pro. Бело
zoom_in

PowerPeak - USB C полнач, брз полнач од типот C, 20W USB -C адаптер за напојување PD, компактен USB C адаптер за напојување

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

⚡ USB C полнач блок - најновата технологија за полнење, доживувајте ги придобивките од PD Ultra - брзо полнење. Овој полнач за телефон интелигентно ја доделува соодветната моќност за да му даде на вашиот уред оптимална и најбрза брзина на полнење. ⚡ MFI Сертифициран Брз полнење Pro - Со 20 W на моќност, овој wallиден полнач ви овозможува брзо да го наполни вашиот уред, од 0 до 50% за 30 минути, повеќе од двојно повеќе од оригиналниот полнач 5 W. ⚡ Паметна безбедност-Со напредна технологија Smart-IQ, вашиот уред е целосно заштитен од услови за прекумерна струја, пренапони и прегревање. ⚡ Компатибилност-Ултра брзото полнење е поддржано на i Phone 14, i Phone 13, i Phone 12, i Phone 8/8 Plus, i Phone X/XS, i Phone XR, i Phone XS Max, Samsung S22, S21, S20 и повеќето паметни телефони ќе бидат целосно Наполнет за 2 часа. ⚡ Power Peak - ние се гордееме со нашата посветеност на квалитетна услуга и задоволство на клиентите. - Затоа секој од нашите производи е поддржан од ограничена гаранција за живот. Нашиот пријателски тим за поддршка на клиенти е секогаш достапен за да помогне во какви било проблеми и да одговори на кое било прашање. ⚡ USB C полнач блок - најновата технологија за полнење, доживувајте ги придобивките од PD Ultra - брзо полнење. Овој полнач за телефон интелигентно ја доделува соодветната моќност за да му даде на вашиот уред оптимална и најбрза брзина на полнење. ⚡ MFI Сертифициран Брз полнење Pro - Со 20 W на моќност, овој wallиден полнач ви овозможува брзо да го наполни вашиот уред, од 0 до 50% за 30 минути, повеќе од двојно повеќе од оригиналниот полнач 5 W. ⚡ Паметна безбедност-Со напредна технологија Smart-IQ, вашиот уред е целосно заштитен од услови за прекумерна струја, пренапони и прегревање. ⚡ Компатибилност-Ултра брзото полнење е поддржано на i Phone 14, i Phone 13, i Phone 12, i Phone 8/8 Plus, i Phone X/XS, i Phone XR, i Phone XS Max, Samsung S22, S21, S20 и повеќето паметни телефони ќе бидат целосно Наполнет за 2 часа. ⚡ Power Peak - ние се гордееме со нашата посветеност на квалитетна услуга и задоволство на клиентите. - Затоа секој од нашите производи е поддржан од ограничена гаранција за живот. Нашиот пријателски тим за поддршка на клиенти е секогаш достапен за да помогне во какви било проблеми и да одговори на кое било прашање. Power Peak - USB C полнач, брз полнач од типот C, 20 W USB -C адаптер за напојување PD, компактен USB C адаптер за напојување за i Phone 14/14 Pro, Galaxy, Pixel, Air Pods Pro. Бело.

Избор на клиенти..