• Свеж
Silpecwee 14 листови налепници за злато нокти Француска линија металик крива лента за нокти Декласирање самостојно лепење на налепници за уметност за нокти налепници з?
zoom_in

Silpecwee 14 листови налепници за злато нокти Француска линија металик крива лента за нокти Декласирање самостојно лепење на

DEN 143.84

Стока
check Достапно.

Вклучи пакет - 14 листови Француски налепници за нокти, кои можат да ви понудат повеќекратни избори и да ја задоволат вашата богата имагинација на ноктите уметност DIY. Елегантен дизајн - Металните налепници за нокти ја преземаат француската линија, Ц -кривата, бран како тема, одговара на злато и розово злато, имаат исклучителен и луксузен дизајн и ги нанесуваат на уметноста за нокти, што ќе ги направи вашите нокти поубави. Безбедност и убава - нашите ленти за нокти направени од еколошки и без токсин ПВЦ материјал, шемата е јасна и убава, лесна за употреба; Погоден за уметници за нокти, ентузијаст за нокти, како и жени и деца од сите возрасти. Широка апликација - Налепницата за нокти може да се користи за украсување на природни нокти, акрилни нокти, нокти на нозете, украси за забави, додатоци за уметност и занаети, лаптопи, телефон, картички, покани, кутии за подароци, итн. Уметнички додатоци, совршени за домашна употреба и салон за нокти; Вашите сестри, мама, ќерка, девојка или жена ќе бидат многу среќни што ќе го добијат овој совршен подарок. Вклучи пакет - 14 листови Француски налепници за нокти, кои можат да ви понудат повеќекратни избори и да ја задоволат вашата богата имагинација на ноктите уметност DIY. Елегантен дизајн - Металните налепници за нокти ја преземаат француската линија, Ц -кривата, бран како тема, одговара на злато и розово злато, имаат исклучителен и луксузен дизајн и ги нанесуваат на уметноста за нокти, што ќе ги направи вашите нокти поубави. Безбедност и убава - нашите ленти за нокти направени од еколошки и без токсин ПВЦ материјал, шемата е јасна и убава, лесна за употреба; Погоден за уметници за нокти, ентузијаст за нокти, како и жени и деца од сите возрасти. Широка апликација - Налепницата за нокти може да се користи за украсување на природни нокти, акрилни нокти, нокти на нозете, украси за забави, додатоци за уметност и занаети, лаптопи, телефон, картички, покани, кутии за подароци, итн. Уметнички додатоци, совршени за домашна употреба и салон за нокти; Вашите сестри, мама, ќерка, девојка или жена ќе бидат многу среќни што ќе го добијат овој совршен подарок. Количина : getе добиете 14 листови благородни метални налепници за уметност за нокти за акрилни нокти, што може да ви понуди повеќекратни избори и да ја задоволите вашата богата имагинација на DIY на ноктите. Налепниците за линиски уметности се погодни за украсување на разни нокти, вклучувајќи гел нокти, акрилна нокти, природен нокти, лажна нокти, врв на нокти и друго; Погоден за домашна употреба или салони за нокти.

Избор на клиенти..