• Свеж
Doitool 2 парчиња облека за шиење железница за железнички ретроакл де не'рѓосувачки челик метални закачалки тешки плакари за плакари за закачалки за кука столб за обле
zoom_in

Doitool 2 парчиња облека за шиење железница за железнички ретроакл де не'рѓосувачки челик метални закачалки тешки плакари за

DEN 228.00

Стока
check Достапно.

Постигнете куки- разумен дизајн, удобно прилагодување, светло и издржливо, ќе биде вашиот добар избор. Телескопски столб со кука- Облеката достигнува столбови : изработени од и материјали и има услужен живот, кој може да ви служи за некое време. Пол за плакари со кука- разумен дизајн, удобно прилагодување, светлина и, ќе биде ваш добар избор. Направени од и материјали и има услужен живот, кој може да ви послужи за некое време. Со практични прилагодливи функции, шипката што може да се спои облека може да се протега на поголема должина без лесно да се пробие. А за вашиот секојдневен живот, правејќи ја облеката за перење и виси време полесно. Дизајнот што може да се раздели може подобро да ги задоволи вашите потреби за сушење облека во различни ситуации. Бањата мора да има- направена со главна пластика, материјали од не'рѓосувачки челик, добри детали, безбедни, издржливи и практични. Пол за перење- флексибилен и практичен, лесен за прилагодување, можете да го прилагодите телескопското тело според вистинските потреби. Постигнете куки- разумен дизајн, удобно прилагодување, светло и издржливо, ќе биде вашиот добар избор. Телескопски столб со кука- Облеката достигнува столбови : изработени од и материјали и има услужен живот, кој може да ви служи за некое време. Пол за плакари со кука- разумен дизајн, удобно прилагодување, светлина и, ќе биде ваш добар избор. Направени од и материјали и има услужен живот, кој може да ви послужи за некое време. Со практични прилагодливи функции, шипката што може да се спои облека може да се протега на поголема должина без лесно да се пробие. А за вашиот секојдневен живот, правејќи ја облеката за перење и виси време полесно. Дизајнот што може да се раздели може подобро да ги задоволи вашите потреби за сушење облека во различни ситуации. Бањата мора да има- направена со главна пластика, материјали од не'рѓосувачки челик, добри детали, безбедни, издржливи и практични. Пол за перење- флексибилен и практичен, лесен за прилагодување, можете да го прилагодите телескопското тело според вистинските потреби. Пакетот вклучува 2 x облека за достигнување на столбови Карактеристики -Материјална : Пластична, не'рѓосувачки челик за челик, закачалка за стискање на кука -боја : бел плакарот Полки за дополнување -големина : 130.00x5.50x2.50cm/51.09x2.16x0 Прилагодлива облека за прилагодување на облеката. -Постанав капацитет на лежиште, овој столб за сушење облека е многу лесен за употреба и носење облека за достигнување на облека. -Едноставниот, лесен и сплитлив дизајн го прави многу практичен за виси и отстранување на столб за облека за спојување на облеката. -Наизменот на пластика од висока класа, материјал од не'рѓосувачки челик, облеката што достигнува шипка, исто така, може да трае за време на употреба на облека за облека. -Моживо време за релаксирачко и пријатно перење за да го олесниме времето за перење и поудобно столб за плакари. -Сепочит за гардероба, рамка, таванот и други високи места за поставување облека или Божиќни светла метална облека Пол. Придобивлив дизајн на облека за облека е практичен и внимателен.

Избор на клиенти..