• Свеж
Адидас Оригинали Трифолија Дрво Мета
zoom_in

Адидас Оригинали Трифолија Дрво Мета

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

100% памук. Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Останете стилски во удобност со Маичката Од Дрво Од Дрво Адидас Оригиналс. Екипажот. Кратки ракави. Логото на централното предно дрво инспирираше графички дизајн. Директно полите. 100% памук. Машинско перење, сушење на паѓање.

Избор на клиенти..