• Свеж
Mdmprint 10 Gal. Пластична правоаголна лименка за отпадоци, сива
zoom_in

Mdmprint 10 Gal. Пластична правоаголна лименка за отпадоци, сива

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

✅ 10 Гал. Пластична правоаголна конзерва за ѓубре, сива. ✅ Ставка : Конзерва за ѓубре. ✅ Висина : 18-1/4 ". ✅ Материјал : пластика. ✅ Боја : сива. 4pgp1 отпадоци, правоаголна, отворена, 10 гал, сива, висина 18 1/4 во, ширина/дијаметар 12 1/2 во, длабочина 16 1/4 in, пластика, пластика, обложена со мраз, затворен, стационарен, без капак, ниту еден , Ништо, слободно.

Избор на клиенти..