• Свеж
Компанија за прашина KWMobile компатибилен со HP OfficeJet Pro 8700Series - Случај за печатач - покритие за заштитник на ткаенини - темно сива
zoom_in

Компанија за прашина KWMobile компатибилен со HP OfficeJet Pro 8700Series - Случај за печатач - покритие за заштитник на ткаенини

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Компатибилност : Компатибилен со овие модели : HP Office Jet Pro 8710/8715/8717/8718/8719 All-Ine-One. Материјал : Оваа покривка на паметен печатач е изработено од трајна неткаена ткаенина која е флексибилна и отпорна на солза. Заштитна кутија : Флексибилното покритие на ткаенината помага во заштитата на вашиот печатач од прашина, гребнатини и отпечатоци од прсти. Дополнително покритие : Овој случај на печатач има и дополнителна ткаенина во задниот дел за да ги покрие кабелските врски. Лесно за чистење : Да се ​​исчисти, користете ролери за лента, мала четка за рака или миење со рака. Не е погоден за машина за перење. Компатибилност : Компатибилен со овие модели : HP Office Jet Pro 8710/8715/8717/8718/8719 All-Ine-One. Материјал : Оваа покривка на паметен печатач е изработено од трајна неткаена ткаенина која е флексибилна и отпорна на солза. Заштитна кутија : Флексибилното покритие на ткаенината помага во заштитата на вашиот печатач од прашина, гребнатини и отпечатоци од прсти. Дополнително покритие : Овој случај на печатач има и дополнителна ткаенина во задниот дел за да ги покрие кабелските врски. Лесно за чистење : Да се ​​исчисти, користете ролери за лента, мала четка за рака или миење со рака. Не е погоден за машина за перење.

Избор на клиенти..