• Свеж
Исак tonутн - црна - декларација за 13 лаптоп
zoom_in

Исак tonутн - црна - декларација за 13 лаптоп

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Високо квалитетен винил декларација. Лесно е да се примени винил декларација за вашиот Mac Book! Направени од материјал со највисок квалитет, овие декорации се во можност да се отстранат без да го оштетат вашиот случај! Доаѓа со лесно следење на упатствата за апликација. Само еднократно апликација. Не може да се репозиционира. Ние нудиме 100% задоволство! Ако воопшто имате какви било проблеми, ние сме тука да помогнеме. Стандардна боја : Црна.

Избор на клиенти..