• Свеж
Акме Мебел Норали Камин, Огледало И Вештачки Дијаманти
zoom_in

Акме Мебел Норали Камин, Огледало И Вештачки Дијаманти

DEN 1406.40

Стока
check Достапно.

Огледална Рамка со Вметнување Вештачки Дијаманти. Прилагодлива Температура. Тајмер Функција. Далечински Управувач. Каминот Норали е прекрасен додаток на секоја дневна соба или дневна соба. Електричниот камин може да се пофали со целосно огледувани фронтови и страни, помеѓу целосно огледален врв и основа. Каминот има големо лице од предното огледало со вметнувања од вештачки дијаманти и страни измешани со закосени огледални столбови во уникатен геометриски дизајн. Со технологија за контрола на допир и далечински управувач за температура ова прекрасно парче ќе ја облече секоја просторија во вашиот дом.

Избор на клиенти..