• Свеж
Ушни приклучоци за спиење 2 пара, намалување на бучава ушите за жени мажи деца со мали уши, еднократно силиконски уши, звук блокирање за спиење, 'рчење, работа, патува
zoom_in

Ушни приклучоци за спиење 2 пара, намалување на бучава ушите за жени мажи деца со мали уши, еднократно силиконски уши, звук

DEN 255.84

Стока
check Достапно.

Можете да спиете на страна, грбот и стомакот за спиење бидејќи меките ушни приклучоци остануваат на место цела ноќ. 【Приклучоци за уши за намалување на бучавата】 Ефективно намалување на бучавата за да го заштитите вашето слух од штетната бучава. Може да ги измиете ушите безбедно и постојано да ги користите за да ги зачувате вашите пари долго време -Татерска употреба. ? Ниту еден ушен плод не е дизајниран да го блокира бучавата целосно, така што нема да мора да се грижите за спиење преку вашиот алармен часовник или итен случај?. 【Совршено вклопување】 Дизајн на двојна прирабница нежно ги запечатува ушите без тврди рабови за безбедна и удобна блокада на бучава, совршено одговара на ушниот канал и обезбедува прилагодено вклопување и крајна удобност. Можете да спиете на страна, грбот и стомакот за спиење бидејќи меките ушни приклучоци остануваат на место цела ноќ. 【Ултра меко чувство】 Направено од целосно флексибилен силикон, приклучоците за спиење на ушите тежат само 0,05oz/пар, тешко дека ќе почувствувате ништо во увото и ќе заборавите дека носите бучава блокирачки приклучоци за ушите. Секоја ноќ удобност без болка или непријатност, само тивка.【Приклучоци за уши за намалување на бучавата】 Ефективно намалување на бучавата за да го заштитите вашето слух од штетната бучава. Подобро спиење започнува со нашите приклучоци за намалување на бучавата за звук, одлично за спиење, 'рчење, студија, јога, градежништво, мотоцикл, гласни настани, повеќе фокус додека работите. Секоја ноќ удобност без болка или непријатност, само тивка.

Избор на клиенти..