• Свеж
Genigw Wood Hilidur E Meter Digital Menter Menter Tester Hygrometer Hygrometer Mearuing Mearuring DUAD обработка на дрво
zoom_in

Genigw Wood Hilidur E Meter Digital Menter Menter Tester Hygrometer Hygrometer Mearuing Mearuring DUAD обработка на дрво

DEN 524.80

Стока
check Достапно.

1. Селекција меѓу 4 типа дрво и други метериски. 2. Прочитајте го заклучувањето автоматско/рачно исклучување. 3. Преглед на максиум навлажнувач е читање. 4. Преглед на минимално читање на навлажнување. 1. Селекција меѓу 4 типа дрво и други метериски. 2. Прочитајте го заклучувањето автоматско/рачно исклучување. 3. Преглед на максиум навлажнувач е читање. 4. Преглед на минимално читање на навлажнување. 1. Селекција меѓу 4 типа дрво и други метериски2.Пролерирање на заклучување на автоматско/рачно напојување од 3.Поставување на MAXIUM HIREUR E Reading4.Review на минимален навлажнувач E Reading5. Батерија за обем на волумен Голем не-паралакс LCD со читлива температура за прикажување на прикажување'-30 ° ~ 70 ° Точност на температурата ± 1 ° или ± 1,8 ° Влажност опсег0%RH ~ 100% ракуратура на влажност ± 0,3%(30-95%); ± 5%(10-30%) Температура на температурата 0,1 ° Влажност РАСОЛУЦИЈА0. 1%RHSAMPLING стапка2.5 ВРЕМЕ/SECONDUNIT SIZE52*152.2*35.6 MMPower9 V Battey (не е вклучен) Белешка : Поради различниот монитор и светлосен ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку различна од бојата прикажана на сликите. Ви благодариме! Ве молиме, дозволете 1-2cm мерење на отстапување заради рачно мерење.Кацијалност : 1 парчиња.

Избор на клиенти..