• Свеж
D&засилувач; D PowerDrive 1092-14M-356 Синхрони Тајмингот Појас, Гума,
zoom_in

D&засилувач; D PowerDrive 1092-14M-356 Синхрони Тајмингот Појас, Гума,

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

Ремените ги надминуваат нивоата на објавени оценки на САД рма; тие се дизајнирани да настапат на идентично или повисоко ниво од сите други големи ремени На Производителот на САД од ист тип. 1092-14м-356 Синхрони Тајминг Појас ОЕМ Дел Број 1092-14М-356 Појас Тип 14м Тајмингот Појас. Технички Спецификации : (Инчи) (мм) Надворешен Обем 42.99 1092 Горна Ширина 14.02 356 Длабочина На Ременот 0.39 10 Материјал Неопренови Заб Профил 14М.Произведено Во Кина. индустриски-тајминг-ремени. индустриски-тајминг-ремени. 1092-14М-356 Синхрони Тајминг Појас Оем Дел Број 1092-14М - 356 Појас Тип 14м Тајминг Појас Технички Спецификации : (Инчи) (мм) Надворешен Обем 42.99 1092 Горна Ширина 14.02 356 Длабочина На Ременот 0.39 10 Материјал Неопренови Заб Профил 14М.

Избор на клиенти..