• Свеж
Lanscoery Јасно Акрилик Cupake Дисплеј Стојат Круг Мулти Слоеви Мало Дисплеј Носителот Десерт Дрво Кула За Роденден Свадба Партија
zoom_in

Lanscoery Јасно Акрилик Cupake Дисплеј Стојат Круг Мулти Слоеви Мало Дисплеј Носителот Десерт Дрво Кула За Роденден Свадба Партија

DEN 558.40

Стока
check Достапно.

САМОСТОЈНО СКЛОПУВАЊЕ - ја заменуваме цевката со акрилни прачки и завртки за да го направиме кексот да стои исправено. Бакарна навртка е вградена во средината на секоја акрилна прачка за да се заштити прачката од оштетување. Овие штандови за торта може да се комбинираат многу брзо и лесно со едноставен дизајн "завртка врска". АКРИЛЕН МАТЕРИЈАЛ - нашата решетка за пециво е изработена од висококвалитетен материјал. Тоа не е само транспарентен и отпорен на корозија, туку и еколошки. ОТСТРАНЕТЕ ГО ФИЛМОТ-со цел да ја заштитиме јасноста и транспарентноста на држачот за прикажување торта, користевме налепница за заштита на двете страни на акрилниот лист. Користете проѕирна плоча за да ја раскинете заштитната фолија со двојни слоеви на акрилната површина. 5 НИВО-решетката за пециво е изработена од акрилен материјал со дебелина од 4 мм. Секој 2 слоја акрилен лим е висок 4 инчи (10 см). Може да се отстрани како решетка за кекси од 2, 3, 4 слоја, и секој акрилен лист може слободно да се состави. ПОВЕЌЕКРАТНА употреба - може да се користи како штанд за торта, штанд за десерти или за овошје и други слатки. Неговиот едноставен, но атрактивен дизајн совршено одговара на секој стил. Погоден за забави, свадби, роденден, тушеви за бебиња, дипломирање, Денот на Благодарноста, Божиќ и така натаму. Лесно се собира и складира рамно. Треба отстранете го Заштитниот Филм Материјал : Акрилна Спецификација : 4 Ниво; 5 Ниво; 6 Ниво 4 Ниво : 26, 3x30 см; 10, 4x11, 8 инчен 5 Ниво : 30x40 см; 11, 8x15, 7 инчен 6 Ниво : 33, 7x50 см; 13, 3x19, 7 Инчен Пакет вклучува : 5 x Круг 5 ниво cupcake стојат 4 x цевки Некои Завртка.

4 Tier; 5 Tier; 6 Tier:
4 Tier:
26.3x30 cm; 10.4x11.8 inch
5 Tier:
30x40 cm; 11.8x15.7 inch
6 Tier:
33.7x50 cm; 13.3x19.7 inch
Package includes:
5 x Round 5 tier cupcake stand:
4 x tubes:
Some Screw :

Избор на клиенти..