• Свеж
Yumeiren Women'sенски салон за танцување за танцување фустан Волц стандарден фустан за вежбање половина ракави
zoom_in

Yumeiren Women'sенски салон за танцување за танцување фустан Волц стандарден фустан за вежбање половина ракави

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Вклучен пакет : 1 компјутерски фустан. Најмногу меки ткаенини ќе се грижат за вашата кожа и удобно е рафинирано за да одговара на вашата кожа. Фустанот за сала е преносен, лесен, удобен - се вклопува во вашите дневни кеси, така што може да се носи со вас каде и кога и да е. Забележете внимание : Фотографиите направени со низок квалитет, бојата може да биде различна од вистинската боја. Погодно е за : Современ натпревар/перформанси во сала за салони во Waltz Foxstrot Tango. Вклучен пакет : 1 компјутерски фустан. Најмногу меки ткаенини ќе се грижат за вашата кожа и удобно е рафинирано за да одговара на вашата кожа. Фустанот за сала е преносен, лесен, удобен - се вклопува во вашите дневни кеси, така што може да се носи со вас каде и кога и да е. Забележете внимание : Фотографиите направени со низок квалитет, бојата може да биде различна од вистинската боја. Погодно е за : Современ натпревар/перформанси во сала за салони во Waltz Foxstrot Tango. Материјал : Кристална памучна боја : Црвена боја на вино, табела со зелена големина (инч) : азиска големина : s, m, l, xl, xxl, xxxl s : рамо : 14.1inch биста : 31.4inch половината : 23.6inch колк : 31.4inch должина : 50,3 m : рамо : 14.5inch биста : 33.0inch половината : 25.1inch колк : 32.2inch должина : 50,7 L : рамо : 14.9inch биста : 34.6inch половината : 26.7inch колк : 33.0inch должина : 51.1 xl : рамо : 15.3inch Биста : 36.2inch половината : 28.3inch колк : 33.8inch должина : 51,5 xxl : рамо : 15.7inch Биста : 37.8inch половината : 29.9inch колк : 34.6inch должина : 51.9 xxxl : фустанот може да се прилагоди како барање. Забелешка : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење (1inch = 2,54 см, 1см = 0,3937 инчи).

Избор на клиенти..