• Свеж
Касета за осигурувачи на Eaton Bussmann 300MA 6.3x32mm Временско одложување-BK/MDL-3/10-R
zoom_in

Касета за осигурувачи на Eaton Bussmann 300MA 6.3x32mm Временско одложување-BK/MDL-3/10-R

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Цена за : Пакет од 1 -та единица : Секоја 1 удар Карактеристика : : Капацитет за кршење на временско задоцнување : : 35 A @ 250 V AC, 10 KA @ 125 V AC КАПАЦИЈА КАПАТСК : : 1/4 "x 1-1/4" Метрика со големина на осигурувачи : : 6,3мм x 32mm Опсег на производи : : MDL Series SVHC : : No SVHC (17-DEC-2014) Оценка на напон VAC : : 250. Касета за осигурувачи 300m Временско задоцнување од 6,3х32мм; Карактеристично удар : Време одложување; Струја на осигурувачи : 300m A; VALTATE RETIANCE VAC : 250 V; Метрика со големина на осигурувачи : 6,4мм x 31,7мм; Империјална големина на осигурувачот : 1/4 "x 1-1/4"; Опсег на производи : MDL серија; ОДГОВОРНИ ОДГОВОРИ : Неостварлив ROHS во согласност : Да.

Избор на клиенти..