• Свеж
Ојолан девојки металик злато обожавање пофалби танцувачки облеки литургиски долг ракав лабава целосна должина лирски фустан
zoom_in

Ојолан девојки металик злато обожавање пофалби танцувачки облеки литургиски долг ракав лабава целосна должина лирски фустан

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Памук, полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобно за носење бебе. Фустанот се одликува со долги ракави и редовно деколте, бронзено крпа. Тоа е совршен подарок за вашите девојки, кој ќе даде посебен и уникатен изглед на отворено. Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, ладно миење на рацете и висат суво. Погодно за секоја пригода, празник, секојдневен живот, забава, говор, на отворено, улично носење, играње и така натаму. Памук, полиестер. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удобно за носење бебе. Фустанот се одликува со долги ракави и редовно деколте, бронзено крпа. Тоа е совршен подарок за вашите девојки, кој ќе даде посебен и уникатен изглед на отворено. Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, ладно миење на рацете и висат суво. Погодно за секоја пригода, празник, секојдневен живот, забава, говор, на отворено, улично носење, играње и така натаму. Сет вклучува : 1 парчиња Облека за фустан : Ново со материјал за означување : памук, полиестерска ознака бр .- | - Препорачана големина - | - рамо - Градите | - половината | - должина на задниот дел - | - Должина на ракавот - 4 | - 4 години | 9,5 "/24.5cm - | - 21,5" /54.5cm - | - 19,5 "/50.5cm - | 29,5"/76cm - | - 14 "/35.5cm- - 6 | - 6 години | 10 "/26.5cm | 23" /58.5cm | - 21,5 " /54.5cm-|32.5"/83cm-|-15"/39cm - 8 | - 8 години | 11 "/28.5cm | 25" /63.5cm | 23 " /59.5cm|-35"/90cm|-16.5"/42.5cm - 10 - | - -10 години | 12 "/30.5cm | 27" /68.5cm | 25 "/64.5 cm | - 38 "/97cm | 18"/46cm - 12 - | 12 години | - 12,5 "/32.5cm - | - 28,5" /73.5cm - | 27 "/69.5cm -| - 40,5 "/104cm - | 19,5" /49.5cm - 14 - | 14 години - - | - 13.5 "/34.5cm - | - 30,5" /78.5cm - | 29 "/74.5cm | - 43.5"/ 111cm - | - 20,5 "/53см-.

Избор на клиенти..