• Свеж
6 парчиња Влошки За Апликатор За Облекување Гуми, Сунѓер За Полирање На Автомобили Аголен Раб Детали За Чистење На Сунѓер За Гуми За Сунѓер Жолта Боја
zoom_in

6 парчиња Влошки За Апликатор За Облекување Гуми, Сунѓер За Полирање На Автомобили Аголен Раб Детали За Чистење На Сунѓер За

DEN 71.04

Стока
check Достапно.

Висококвалитетен материјал : Висококвалитетен СУНЃЕР ЕВА, цврстина на истегнување е многу подобра од обичниот сунѓер, мека површина силна апсорпција на вода, лесна за одржување, може да ви служи долго време. Дизајн на детали : Специјални заоблени карактеристики, тенки рабови лесно стигнуваат во пукнатини или пукнатини за подобри детали. Широко користен : може да се примени на повеќето гуми, како што се гуми надвор од патот, гуми со големи димензии и повеќе гуми за ширење на сјајот на гумите. Повеќенаменски : не само што може да се користи за нега на гуми, чистење автомобили, туку и за чистење мебел, канцелариска опрема, електрични апарати, компјутери итн., без да се грижите за гребење на контактната површина. Димензии : 10см х 6см х 3,5 см прибл.Пакетот Вклучува : Сет на 6 Гуми Контура Апликатор Влошки. Висококвалитетен материјал : Висококвалитетен СУНЃЕР ЕВА, цврстина на истегнување е многу подобра од обичниот сунѓер, мека површина силна апсорпција на вода, лесна за одржување, може да ви служи долго време. Дизајн на детали : Специјални заоблени карактеристики, тенки рабови лесно стигнуваат во пукнатини или пукнатини за подобри детали. Широко користен : може да се примени на повеќето гуми, како што се гуми надвор од патот, гуми со големи димензии и повеќе гуми за ширење на сјајот на гумите. Повеќенаменски : не само што може да се користи за нега на гуми, чистење автомобили, туку и за чистење мебел, канцелариска опрема, електрични апарати, компјутери итн., без да се грижите за гребење на контактната површина. Димензии : 10см х 6см х 3,5 см прибл.Пакетот Вклучува : Сет на 6 Гуми Контура Апликатор Влошки. Материјал : Ева Димензии : 10см х 6см х 3.5 см прибл Перат И еднократно Ширење сјај На Гуми Совршен За Детализирање И полирање Комплет од 6 апликаторски влошки Пакетот Вклучува : Сет од 6 Влошки За Апликатори За Контура на Гуми.

Избор на клиенти..