• Свеж
Оригинални Мазда Додатоци 0000-81-З40А Сателитски Радио Приемник Комплет
zoom_in

Оригинални Мазда Додатоци 0000-81-З40А Сателитски Радио Приемник Комплет

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Одговара : 2012 Mazda5; 2010-2013 Mazda3 4-врата; 2010-2013 Mazda3 5-врата; 2010-2012 Mazda Speed3; 2010-2011 MAZDA RX-8; 2010-2012 Mazda MX - 5 Miata; 2010-2012 MAZDA CX-7. Сириус сателитско радио. 2013 mazda3-не се применува за i-GT или s-GT модели. Преку 130 канали. Потребна е претплата на сириус. Одговара : 2012 Mazda5; 2010-2013 Mazda3 4-врата; 2010-2013 Mazda3 5-врата; 2010-2012 Mazda Speed3; 2010-2011 MAZDA RX-8; 2010-2012 Mazda MX - 5 Miata; 2010-2012 MAZDA CX-7. Сириус сателитско радио. 2013 mazda3-не се применува за i-GT или s-GT модели. Преку 130 канали. Потребна е претплата на сириус. Вистински Мазда Сателитски Радио Приемник Комплет. Сѐ што вреди да се слуша сега е на Сириус. Добијте над 130 канали, вклучувајќи ја и најкомерцијалната музика, плус најдобрите спортови, вести, разговори и забава. (Потребна е претплата на сириус; не е достапна На Алјаска и Хаваи). Кога ќе изберете вистински оем дел-можете да се потпрете на високиот квалитет и ефективност на производот и брендот без да погодувате дали производот ќе работи во низа со вашето возило. Заштитата на вашата инвестиција е важна и изборот на вистинските делови може да биде предизвик. Држете се со она што го знаете и изберете вистински оем дел. Одговара : 2012 Mazda5; 2010-2013 Mazda3 4-врата; 2010-2013 Mazda3 5-врата; 2010-2012 Mazda Speed3; 2010-2011 MAZDA RX-8; 2010-2012 Mazda MX - 5 Miata; 2010-2012 MAZDA CX-7.

Избор на клиенти..