• Свеж
Прекрасен Држач За Памук Од Слон Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За Памук Тркалезни Тркала За Конец За Организатор
zoom_in

Прекрасен Држач За Памук Од Слон Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук За Памук Тркалезни

DEN 303.84

Стока
check Достапно.

Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. - Многу е погоден за бања, кујна, спална соба итн.75 (D) СО капак, големината без капакот е : 3. Држач за памук синестур - симпатичен организатор на бања е суштински елемент за складирање на бања и суета, за да ги задоволи вашите потреби! - Спецификација - - - *ГОЛЕМИНА : Единечен Производ : 4,13 (Ж) х 2,75 (Г) ВО / 10,5 (Ч) х 7 (Г) СМ *МАТЕРИЈАЛ : Пластика *ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Пакувања / 4 Пакувања - - - КАРАКТЕРИСТИКИ - - - - - ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од тенка и лесна пластика со мазни рабови, потрајни; изгледа како стакло, но нема да се скрши, побезбедно за употреба. Капаците 100% одговараат на теглите, лесно се отвораат и затвораат. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Не грижете се дали ќе се изгубат или тешко ќе се најдат.€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашите контејнери за складирање на бања мерки : 4. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот. за да ги одржувате комодата и работната површина уредни и уредни; исто така е многу погоден за чување мали предмети како што се штипки, пенкала итн. Горниот капак и телото може да се вклопат совршено, отпорен на прашина и водоотпорен, лесен за отворање и затворање, складирање и пристап. Одржување на бањи, суети чисти и уредни. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба.

Избор на клиенти..