• Свеж
Xmtxzym мажи сандали летни големи димензии мажи сандали на отворено машки обични чевли сандали
zoom_in

Xmtxzym мажи сандали летни големи димензии мажи сандали на отворено машки обични чевли сандали

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Овозможува и лесна прошетка. Идеално за плажа, базен, дом, градина и секојдневно носење. Лесно за носење, попрецизно вклопување. Мека и деликатна, дишење и, преклопувачка и отпорна на абење. Погоден е за пролет, лето, особено за летно носење. Опишете : Обезбедува и лесна прошетка.ideal за плажа, базен, дом, градина и секојдневно носење. Лесно за носење, попрецизно вклопување .Сеф и нежен, дишечки и, преклопен и отпорен на абење. Тоа е погоден за пролет, лето, Особено за летното носење. Спецификации : Тип на ставка : Висина на Сандалшел : рамен (≤1cm) Горниот материјал : Сплит кожен материјал : Гумапа пакет Вклучен : 1*Машки Сандалноти : Ве молиме, дозволете грешка од 2-3 см поради рачно мерење. Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да набавите. Колорот може да не се појави како точно како во реалниот живот заради варијациите помеѓу компјутерските монитори.

Избор на клиенти..