• Свеж
Jielayou жени 2023 летни макси фустани моден шарен печати долг фустан каузален екипаж со кратки ракави должина на подот
zoom_in

Jielayou жени 2023 летни макси фустани моден шарен печати долг фустан каузален екипаж со кратки ракави должина на подот

DEN 119.04

Стока
check Достапно.

48 '' Ваиста : 92cm/36. Мека и висококвалитетна, истегната, дише и удобна за носење, лесен за облекување нагоре или надолу.09 '' 'Ваист : 86cm/33.32 '' Sleeve : 21cm/8.93 '' 'Sleeve : 20cm/7.72 '' ракав : 22cm/8.

Избор на клиенти..